• Dzień Chłopaka pod krawatem

• W tym roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego został zorganizowany „Dzień Krawata i Muszki”. Wszystkie dzieci, młodzież i pracownicy szkoły tego dnia wprowadzili do swojego ubioru ten charakterystyczny dla męskiej garderoby element. Założenie krawata lub muszki zwalniało od pytania i innych niezapowiedzianych „niespodzianek”, więc nic dziwnego, że blisko 100% uczniów wzięło udział w tej akcji. Trzeba przyznać, że wszyscy wyglądali elegancko, a przy tym odrobinę zabawnie.

Dziękujemy za aktywne włączenie się do zabawy.

• Dzień Chłopaka- klasa IV

• Dzień Chłopaka klasa IV spędziła aktywnie, biorąc udział w pełnych emocji rozgrywkach na jedynej w Kielcach arenie do gry w paintball laserowy Laser Space. Pod kierunkiem animatorów,  w duchu zdrowej rywalizacji uczniowie uczyli się nie tylko zasad fairplay, ale także działania w grupie, a wszystko to w nowoczesnych salach wyposażonych w profesjonalny sprzęt m.in. do kreowania wirtualnej rzeczywistości. Z okazji Dnia Chłopaka nie mogło zabraknąć konkurencji, w której chłopcy rywalizowali z dziewczynami. Pomimo tego, że aktywności z wykorzystaniem nowoczesnych technologii są domeną chłopców, dziewczyny stanęły na wysokości zadania i były godnymi przeciwnikami dla swych „rywali.” Czwartoklasiści chociaż zmęczeni aktywną rozrywką. Zgodnie stwierdzili, że bardzo dobrze się bawili i ten dzień na pewno na długo zapisze się w ich pamięci.

• #BiegFairPlay

• W dniu 7 września 2022r. odbył się w naszej szkole Bieg Fair Play Inicjatorami biegu, promujący wartości etyczne w sporcie i w życiu, jest Polski Komitet Olimpijski i Klub Fair Play PKOL. W biegu uczestniczyli uczniowie klas I- VIII. Bieg poprzedzony był pogadanką na temat zasad Fair Play w sporcie. Uczniowie z humorem i dużą ochotą uczestniczyli w tej akcji, dobrze się przy tym bawiąc.

Grajmy fair, grajmy razem!

• Szkoła Rysunku

Serdecznie zapraszamy młodzież na zajęcia:

Rysunek Postaci ANIME (wiek: 9+) rozpiska zajęć i tematy na: https://rysujemy.online/lekcje-online/

Rysunek Postaci PLUS (wiek: 12+) rozpiska zajęć i tematy na: https://rysujemy.online/lekcje-online/

Zajęcia odbywają się przez Internet, dzięki czemu możesz dołączyć niezależnie od miejsca zamieszkania. Aby wziąć udział w zajęciach potrzebujesz: komputer lub mobilne urządzenie, dostęp do Internetu oraz kartkę i ołówek. Zaproszenie do zajęć otrzymasz na adres mailowy, nie potrzebujesz żadnej aplikacji, połączysz się przy użyciu dowolnej przeglądarki.

Zajęcia odbywają się co tydzień (do wyboru) we wtorek, czwartek lub sobotę. Godziny i grupy dostępne na stronie www.

Zapisujemy się przez https://rysujemy.online/ . Nabór trwa do końca września. Start zajęć 1 października.

Cena zajęć – dla uczniów Szkoły obowiązuje rabat -25%. KOD RABATOWY: szkola22

Rysunek Postaci Anime: cena normalna= 33 zł/lekcja, cena z rabatem= 25 zł/lekcja.

Rysunek Postaci PLUS: cena normalna=38 zł/lekcja, cena z rabatem= 28,5 zł\lekcja.

Płatności dokonujemy z góry za 1 pakiet lekcji (11 lekcji-RPPlus, 10 lekcji-RPAnime).

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat, potwierdzający zdobyte umiejętności a przede wszystkim otworzy drzwi do pracy w artystycznych zawodach.

Zapisz się na https://rysujemy.online/ !

• Konkurs plastyczny

• W związku z realizacją VI edycji ,,Programu edukacja ekologiczna dla gmin Związku Gmin Gór Świętokrzyskich na 2022 r." zapraszam wszystkich uczniów szkół na terenie gminy Łagów do udziału w konkursie plastycznym pt. ,,Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich”.W załączeniu przekazuję Państwu regulaminy konkursów dla poszczególnych grup wiekowych oraz ankiety zgłoszenia udziału w konkursach.Prace konkursowe, zgodnie z regulaminem należy dostarczyć do dnia 16.09.2022r. do Urzędu Miasta i Gminy w Łagowie , piętro II, pok. 53 lub 54.Szczegółowych informacji w sprawie konkursu udzielają:- Pan Paweł Wikło tel.41 302 50 94- Pani Ewelina Dąbrowska tel. 41 343 70 54 wew. 307- Pani Agnieszka Sadłocha tel. 41 343 70 54 wew. 306