• Dzień Ziemi oraz Dzień Książki

• 22 kwietnia uczniowie klasy VII zaprezentowała krótki występ artystyczny z okazji Dnia Ziemi. Przedstawili w jaki sposób dbać o naszą planetę dodatkowo i jakie mogą być konsekwencje złego postępowania. Dodatkowo zaśpiewali dwie piosenki o tematyce ekologicznej.

W drugiej części uczniowie klasy V przedstawili inscenizacji pt.” Z książką przez epoki - pokaz mody książkowej”- zabawna inscenizacja przedstawiająca w oryginalny sposób historię książki.

• Kiermasz wielkanocny

• W czwartek 7 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem uczestniczyli w gminnym kiermaszu wielkanocnym organizowanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Łagów oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury. Nasi uczniowie podtrzymują wielkanocne tradycje. Wraz z nauczycielami i Panią Dyrektor wykonali stroiki oraz wiele innych niezwykłych świątecznych ozdób. Wszystkie ozdoby były wykonane własnoręcznie z niezwykłą starannością.

Kiermasz był miłym wprowadzeniem w atmosferę zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

• Niecodzienna lekcja pt."Poczuj chemię do fizyki"

• W dniu 30 marca powitaliśmy w naszej szkole Grupę Zelektryzowani. Zaprezentowali uczniom występ pt. „Poczuj chemię do fizyki”. Podczas pokazu młodzież uczestniczyła w niecodziennych pokazach z fizyki i chemii, zabawy z gazami (ciekły azot, hel, metan, itp.), w ciekawych zjawiskach z fizyki oraz uczestniczyli w konkursach wiedzy oraz w konkurencjach zręcznościowych.

• Pierwszy Dzień Wiosny

• Uczniowie klas IV- VIII w dniach 21.03, 22.03 wyjechali do kina Helios w Kielcach. Wyjazdy zostały zorganizowane z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, który w szkole obchodzimy, jako Dzień Samorządu Uczniowskiego.