• Dzień Edukacji Narodowej

• Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy II i III pod kierunkiem pań: Barbary Sroka i Wiesławy Zieja przygotowali uroczystą akademię. Swoją wdzięczność dla nauczycieli za trud, poświęcenie, wrażliwość na potrzeby młodych ludzi oraz zaangażowanie w pracę z dziećmi wyrazili wierszem i piosenką, a Marika Rzadkowska i Wiktor Włodarczyk zatańczyli „sambę dla pani i pana”.  Na ręce Pani Dyrektor uczniowie złożyli bukiet kwiatów z życzeniami wszelkiej pomyślności dla wszystkich pracowników szkoły oraz wręczyli wszystkim słodkie upominki.

• Dary jesieni

• W minionym tygodniu dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego zorganizowały w swoich salach stragany, na których zgromadziły przyniesione owoce i warzywa. Urządzenie wystawy wiązało się z realizacją bloku tematycznego: "Dary jesieni". Dzieci pogłębiły swoją wiedzę dotyczącą owoców i warzyw oraz korzyści wynikających z ich spożywania. Miały również okazję połączyć teorię z praktyką poprzez wykonanie sałatki warzywnej.

Katarzyna Jędras

Anna Starosta