• DZIEŃ KROPKI W PRZEDSZKOLU

• „The Dot”- „Kropka”, Petera H. Reynoldsa, to historia dziewczynki, która uwierzyła we własne możliwości i stała się̨ wielką kropkową artystką. Mała Vashti pokazuje dzieciom, że każde ich działanie ma wielką wartość́ i może być́ początkiem wyjątkowej przygody...

Książka zapoczątkowała Międzynarodowy Dzień́ Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. W tym roku również̇ dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego przyłączyły się̨ do celebrowania tego święta. Dzieci przyszły wystrojone w kropki, słuchały bajki i piosenki o kropce i wykonywały rożne prace plastyczne.

Katarzyna Gałka – Jędras

Anna Starosta

Monika Jurasz

• Bieg Fair Play PKOl

• Na 7 września został ustanowiony Światowy Dzień Fair Play ustanowiony przez Międzynarodowy Komitet Fair Play (CIFP). Polski Komitet Olimpijski i Klub Fair Play PKOI włączają się w obchody Światowego Dnia Fair Play. Idea #BiegFairPlayPKOl nie polega na biciu rekordów! Z tej okazji nasza szkoła włączyła się do akcji mającą na celu promocję fair play i wartości etycznych w sporcie i w życiu.

Grajmy fair, grajmy razem!

• Szczepienie przeciwko Covid 19

• Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Zbelutce wybrała ofertę ubezpieczenia firmy Ergo Hestia. Składka roczna za polisę NNW na bieżący rok szkolny wynosi 38 zł. Prosimy o wpłatę tej kwoty do 15 września.br.

Informuję, iż uczniowie w wieku 12-15 lat mogą zgłosić się do akcji szczepienia przeciw Covid 19. Szczepienia odbędą się w Ośrodku Zdrowia w Łagowie. O terminie szczepień poinformujemy w najbliższym czasie. Podczas szczepienia dziecku musi towarzyszyć rodzic lub prawny opiekun. Istnieje też możliwość zaszczepienia się innych osób w tym terminie np. rodziców, dziadków, rodzeństwa.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

• Nowy rok szkolny 2021/2022 rozpocznie się o godzinie 8:00 mszą świętą w kościele parafialnym. Następnie o godz. 9:00 uczniowie klas I – VIII wchodzą bezpośrednio do swoich sal i spotykają się z wychowawcami.

Rodzice z dzieci z oddziału i punktu przedszkolnego przychodzą na godz.9:30.

Ze względu na obowiązujące procedury bezpieczeństwa rodzice nie wchodzą do budynku szkoły.

Wyjątkiem są rodzice uczniów klasy I oraz oddziału i punktu przedszkolnego.

Przypominam, że obowiązuje uczniów noszenie maseczek w czasie przerw lekcyjnych oraz noszenie obuwia w szkole z białą podeszwą.

Elżbieta Ginał.