• Wyniki konkursu "Kartka Wielkanocna"

• Wyniki konkursu bibliotecznego ,, Kartka Wielkanocna''

Kategoria:

kl 0 Natalia Łata

kl I-III Wiktoria Wieczorek

kl IV-VI Bartek Gacoń

Udział: Lena Stępień, Karolina Kołbuc, Emilia Wieczorek, Karol Bęben.

Wszystkim uczestnikom gratuluję i zapraszam do udziału w konkursach.

• Przywróć naszą Ziemię! - webinarium dla młodzieży

• W czwartek, 22 kwietnia, z okazji Światowego Dnia Ziemi, na stronie www.lekcjezklimatem.pl opublikowane zostaną wykłady i warsztaty dla młodzieży, przybliżające zagadnienia ochrony klimatu.

Serdecznie zachęcamy uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych do udziału w tym wydarzeniu. Niech to będzie nasz wspólny wkład w działania na rzecz naszej Ziemi!

Program webinarium:

WYKŁADY

“System klimatyczny Ziemi, co to cykl węglowy oraz jak działa efekt cieplarniany?” - wykład dr Aleksandry Kardaś (UW)“

Co mogę zrobić dla klimatu”? - wykład dr Magdaleny Budziszewskiej (UW)

WARSZTATY PRAKTYCZNE

Warsztat kulinarny z Jagną Niedzielską - zwracający uwagę na problem marnowania żywności;

Warsztat “ubraniowy” z Katarzyną Wolszczak - podkreślający kwestie zrównoważonej mody.

Na zakończenie wirtualnego spotkania zapraszamy młodzież do rozwiązania quizu!

Udział w webinarium jest bezpłatny i bez konieczności rejestracji.Wydarzenie potrwa ok. 1,5 godziny.

Webinarium będzie dostępne na stronie www.lekcjezklimatem.pl do czerwca br., tak aby każdy mógł się zapoznać z materiałem w wybranym przez siebie czasie.Serdecznie zapraszamy!

Ministerstwo Klimatu i Środowiska

• Życzenia z okazji nadchodzących Świat Wielkanocnych

•                                                                     Wesołego Alleluja!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary, nadziei i optymizmu…

Niech te Święta przepełnione będą pokojem,

miłością i radosnym, wiosennym nastrojem.

i Grono Pedagogiczne

• Wracamy czasowo do nauki zdalnej w szkołach

• Szanowni Państwo

Od poniedziałku 22 marca br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 11 kwietnia zostaje przedłużone nauczanie zdalne dla uczniów klas IV- VIII. Punkt i Oddział Przedszkolny funkcjonują bez zmian.

W związku z zaistniałą sytuacją zmodyfikowane zostały przerwy śródlekcyjne:

1. 8.00 – 8.30

3. 9.20 – 9.50

4. 10.00 – 10.30

5. 10.40 – 11.10

6. 11.20 – 11.50

7. 12.00 – 12.30

8. 12.40 – 13.10

Lekcje zdalne w klasach IV- VIII odbywają się według rozkładu zajęć od godziny 8.00 natomiast klasy I-III wg następującego harmonogramu:

1. 11.20 – 11.50

2. 12.00 – 12.30

3. 12.40 – 13.10

4. 13.20 – 13.50

5. 14.00 – 14.30

Dokładny plan lekcji klas I–III podadzą uczniom wychowawcy w poniedziałek. Nauczyciele będą komunikować się z uczniami za pomocą Office 365 „Teams” oraz dziennika elektronicznego.

Proszę wszystkich o cierpliwość i zrozumienie w tak trudnym dla nas wszystkich czasie.

Więcej informacji pod adresem: https://kuratorium.kielce.pl/49114/wracamy-czasowo-do-nauki-zdalnej-w-szkolach/

Elżbieta Ginał